Pirmoji pakopa. Atsipalaidavimas

ZYQ knyga | Pirmoji pakopa. Atsipalaidavimas

ZYQ knyga. Pirmoji pakopa. Atsipalaidavimas

Džong Juan Čigongas, kaip ir visos Čigongo sistemos, yra senovės kinų menas, skirtas pagerinti sveikatą; tai mąstymo būdas ir būdas susisiekti su aplinkiniu pasauliu ir visa visata. Ji turi daugiau nei septynių tūkstančių metų kilmės liniją ir atspindi daugelio kartų senelių išmintį ir žinias. Ši mokykla priklauso aukščiausiems Čigongo lygiams; jo praktikavimas leidžia persilaužti į unikalių galimybių sferą, atrasti save, suprasti pasaulį ir surasti jame savo vietą bei tikslą. Susideda iš įvairių mokyklų elementų, ZYQ neturi jokio ryšio su religija, politika ar ideologija.ne

Šioje knygoje atskleidžiami metodai ir praktikos padėsiančios atpalaiduoti kūną ir mintis per gilias meditacijas. Šios knygos tikslas yra suteikti žinių apie pirmuosius bazinius Čigongo sistemos pratimus, kuriuos reguliariai praktikuojant galima pagerinti savo sveikatą arba išgyti nuo varginančių lėtinių ligų.

Knyga skirta tiek praktikuojantiesiems, tiek ir paprastiems skaitytojams.

 

Knygą galite įsigyti pas instruktorius arba asociacijos būstinėje.


Antrosios pakopos knyga

Antroji pakopa. Tyla

ZYQ knyga | Antroji pakopa. Tyla

Antrosios pakopos knyga

Tai knyga, kurią reikia skaityti ir praktikuoti.

Ši knyga yra ankstesnės, I pakopos leidinio tęsinys. Ji taip pat pagrįsta paskaitų ir seminarų, kuriuos nuo 1991 m. vedė Meistras Sju Mingtanas įvairiose šalyse, medžiaga.

Knygoje galite susipažinti su sąmoningo gyvenimo mintimis pagal kinų filosofiją ir Džong Juan Čigongo mokyklą,  kurią galima vadinti paprastuoju mokslu apie gyvenimą. Antrosios pakopos knygoje aprašomi Dao ir De praktikos bei sielos ugdymo metodai, pateikiamos idėjos apie likimą ir karmą, apie pagundas įveikti „Velnio vartus“. Aprašomi praktiniai pratimai dirbant su antruoju dantianu, keturi kvėpavimo kūnu būdai, kūno diagnozavimo metodai, savigyda kvėpavimu ir In Jan kamuoliuku.

Knyga skirta įvairiems skaitytojams ir praktikams.