Siui Mintanas

Šiuo metu meistras Siui Mintanas yra:
  • Amerikos „Kundawell“ instituto (Sietlas, JAV) direktorius,
  • Tarptautinio labdaros fondo „Mintanas“ prezidentas,
  • Pekino medicinos tyrimų instituto „Kundawell“ direktorius,
  • Kinijos tradicinės kinų medicinos asociacijos išorinių gydymo metodų skyriaus narys,
  • Pasaulinės medicininio čigongo akademinės bendruomenės pirmininko pavaduotojas,
  • vaizdinių medicinos įkūrėjas,
  • knygų, brošiūrų ir mokomosios medžiagos autorius.

Trumpa biografija

Meistras Siui Mintanas – Džong Juan Čigongo mokyklos įpėdinis ir šio mokymo tęsėjas.

Su Mintanas gimė Henanio provincijoje tradicinės kinų medicinos gydytojo šeimoje.

Daugelio Siui giminės kartų oficiali pareiga buvo dvasinė Šaolino vienuolyno apsauga. Iki šiol Šaolino vienuolyne yra Siui Mintano protėvio šventykla. Kiti giminaičiai – Siui Mintano prosenelis – buvo gerbiami Džong Juan Čigongo meno meistrai.

Nuo vaikystės Siui Mintanas mokėsi iš tėvo Džong Juan Čigongo, kinų medicinos ir kovų menų. Būdamas 14 metų, jis pradėjo savarankiškai priiminėti pacientus. 15 metų amžiaus Siui Mintanas įstojo į koledžą.

16 metų Siui Mintanas įstojo į prestižiškiausią Kinijoje Pekino transporto ir susisiekimo universitetą studijuoti skaičiuojamosios matematikos ir kompiuterinių technologijų.

1983 m. baigęs universitetą, Siui Mintanas grįžo į Henanio provinciją ir dvejus metus slapta mokėsi pas savo Mokytoją šventose Kinijos vietose – Bai Ma vienuolyne, Šaolino vienuolyne, grotoje Drakono vartai, Debesies ir varlės šventykloje.

Mokytojo patarimu, 1985 m. Siui Mintanas įstojo į Pekino universitetą. Vadovaudamasis Mokytojo nurodymais, Siui Mintanas nuodugniai studijuoja šiuolaikinius mokslo ir technologijų pasiekimus, kad juos būtų galima susieti su tradicinės kinų medicinos metodologija ir (gydymo) būdais.

Baigęs Pekino universitetą, Siui Mintanas dirbo Kinijos mokslų akademijoje. Tuo metu jis toliau gilinosi į Džong Juan Čigongo sistemos suvokimą.

1988 m. Siui Mintanas įsteigė Kinijos Džong Juan Čigongo asociaciją ir buvo išrinktas jos pirmininku.

1989 m. Siui Mintanas tapo Kinijos orientalistikos tyrimų centro užslėpto žmogaus potencialo tyrimo viceprofesoriumi.

1991 m. Siui Mintanas pirmą kartą atvyko į Rusiją mokyti Džong Juan Čigongo. Meistras moko buvusiose TSRS valstybėse ir Rytų Europos šalyse.

1995 m. Siui Mintanas išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas dėstyti Džong Juan Čigongo sistemos.

Jau būdamas garsiu ir autoritetingu čigongo meistru, Siui Mintanas 1997 m. atidarė Čeliabinsko universitete Čigongo tyrimų katedrą.

1998 m. Siui Mintaną pakvietė dirbti Vakarų ir kinų medicinos profesoriumi į Pekino ligoninę ir į Kinijos medicinos universitetą. Jis tampa Džong Juan Čigongo mokslinių tyrimų instituto garbės prezidentu. Įsteigus Rytų medicinos tyrimų institutą Ukrainoje, Siui Mintanas tapo jo viceprezidentu. Siu Mintanas taip pat yra vyriausiasis specialistas-konsultantas Pekino tradicinės medicinos universiteto Medicininio čigongo tyrimų katedroje.