Apie kinų vaizdinių mediciną

Kinų vaizdinių terapija (KVT) – modernios, novatoriškos tradicinės kinų medicinos (TKM) raidos kryptis, kurios šaknys siekia pirmą, seniausioje TKM mokyklą istorijoje – Bjan Če mokyklą, įkurtą garsiojo kinų gydytojo Bjan Če 407–310 m. prieš mūsų erą.

Profesorius Siu Mintanas yra šiuolaikinės KVT krypties įkūrėjas, taip pat Medicinos tyrimų instituto „Kundawell“ Pekine ir Sietle steigėjas ir direktorius.

Kinų medicina kiniškai vadinasi Yi Xiang Yi Xue. Yi reiškia protą, sąmonę, mintį, Xiang – paveikslą, vaizdinį, o Yi Xue – mediciną.

Apskritai frazė Yi Xiang Yi Xue reiškia, kad ši vaizdiniu mąstymu paremta medicinos rūšis tiria vaizdinius ir taiko juos ligų diagnozavimui, gydymui ir profilaktikai. KVT remiasi proto, sąmonės gebėjimais pasitelkti vaizdus.

Kiekvieną ląstelę supa biologinis laukas. Vaizdiniai – tai biomagnetiniai laukai, kuriuos mūsų smegenys geba akimirksniu suvokti. KVT pasitelkiami specialūs metodai, kurie vysto ypatingą rankų, kūno jautrumą ir vidinio regėjimo gebėjimus. Kiekvienas vidaus organas ar kūno dalis turi savo atvaizdą mūsų smegenyse. Tai suteikia galimybę pamatyti, kur organizmas pažeistas fiziniu, energetiniu ir dvasiniu (informacijos) lygmeniu. Netgi įmanoma pamatyti ligos priežastį, kuri gali būti už kūno ribų.

Šiuolaikiniai diagnozavimo metodai tiria medžiagą (substanciją), bet negali parodyti tarpusavio ryšių tarp informacijos, energijos ir medžiagos.

Kinų vaizdinių terapija unikali ir veiksminga todėl, kad ligų diagnozavimas ir gydymas atliekamas visais trimis lygiais, nes jie tarpusavyje glaudžiai susiję.

Gydymas KVT metodais suteikia galimybę keičiant ligos minties formą, keisti informaciją, reguliuoti energetinį ir fizinį komponentus. Kai kūne yra teisinga informacija ir pakanka geros energijos, organizmas pats pasveiksta.

Kinų vaizdinių terapija siekia rasti ir pašalinti pagrindinę ligos priežastį, o ne vien simptomus. Požiūris į kiekvieną pacientą yra individualus, nes kiekvienas žmogus yra unikalus.Per daugiau nei dvidešimt šešerių metų mokslinių tyrimų ir KVT taikymo patirtį vienos iš efektyviausiai sprendžiamų sveikatos problemų yra lėtinis bronchitas, astma, lėtinis prostatos uždegimas, lėtinis inkstų uždegimas, stuburo išvaržos, impotencija, gimdos fibroma, kiaušidžių cistos, moterų ir vyrų nevaisingumas, įvairios skrandžio ir žarnyno ligos, Krono liga, akių ligos, aukštas kraujospūdis, širdies priepuolio pasekmės ir kt.

„Kundawell“ institutas tiria tokias sudėtingas ir neišgydomas ligas, kaip virusinės kilmės ligos, raumenų distrofija, nervų sistemos ligos, diabetas, vėžys.

Kinų vaizdinių terapijos ligų tyrimo ir gydymo metodai nesukelia šalutinio poveikio, suteikia galimybę anksti jas diagnozuoti, puikiai dera su kitais gydymo metodais. KVT sparčiai populiarėja daugelyje pasaulio šalių, ypač Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Moldovoje, Kazachstane ir kitose buvusiose Tarybų Sąjungos respublikose.

„Kundawell“ – kol kas vienintelis pasaulyje institutas, ruošiantis profesionalius vaizdinių terapijos specialistus, kurie dirba daugiau nei 50-yje pasaulio šalių. Vystydami savo sugebėjimus, jie padeda pacientams aktyvuoti savireguliacijos gebėjimus.

Toks natūralus, prigimtinis būdas suteikia naują suvokimą apie mūsų galimybes ir apie pasaulį, kuriame gyvename.