Renginiai kraunami
  • Šis renginys jau įvyko.

Džong Juan čigongo mokymai. I pakopa su Eriku

2019-03-15 | 18:30 - 2019-03-17 | 18:30

Kviečiame į vienos iš seniausių sveikatinimo, emocijų balansavimo ir dvasinio vystymosi sistemų – Džong Juan čigongo – Pirmosios pakopos seminarą.

Kovo 15d, penktadienį – 18.30 – 20.30
Kovo 16-17 d. – 10.00 – 17.00

PIRMI PENKI DALYVIAI, UŽSIREGISTRAVĘ PER SAKUBONA.LT SUSITEMĄ DOVANŲ GAUS KNYGĄ „DŽONG JUAN ČIGONGAS. I PAKOPA.”

Džong Juan čigongas – raktas, atrakinantis žmogaus potencialą. Tai – senovinė kinų sveikatinimo sistema, mokanti kaupti ir tikslingai panaudoti gyvybinę energiją (či) mūsų gyvenimo kokybės pagerinimui – kurią kiekvienas supranta savaip.

Vieniems tai – fizinės sveikatos sugrąžinimas ir gera savijauta. Kitiems – emocinis gerbūvis, prasmingi ir pozityvūs santykiai su aplinkiniais. Treti siekia praplėsti savo galimybes, įgyti naujų talentų ir sugebėjimų. Ir, be abejo, visų mūsų tikslas – pažinti save ir pasaulį bei mėgautis visomis gyvenimo spalvomis.

Sistema sąlyginai suskirstyta į keturias pakopas. Nuo fizinio kūno sveikatos ir geros savijautos palaipsniui praktikuojantieji pereina prie emocijų balansavimo ir įsisenėjusių problemų sprendimo, įgauna išminties ir atranda ryšį su Žeme ir Dangumi bei vis naujus suvokimus apie tai, kas esame mes, kas yra šis pasaulis ir kokia yra kiekvieno iš mūsų vieta jame.

Bazinėje, Pirmojoje Džong Juan čigongo pakopoje susitelkiame į fizinę sveikatą ir ilgaamžiškumą. Šio etapo tikslas – bendro energijos lygio atstatymas ir didinimas, cirkuliacijos gerinimas, vidaus organų sveikata ir darna, gilus atsipalaidavimas ir disciplinos ugdymas. Mokomės ir praktikuojame eilę dinaminių ir statinių pratimų, pajungdami sąmonę, vizualizaciją ir dėmesingumą. Šie pratimai skirti Či (Qi) energijos cirkuliacijai kūne išlaisvinti ir kelti jos kokybei. Ugdome jautrumą energijai. Praktikuojant nuosekliai, gana greit išsisprendžia dauguma smulkių sveikatos problemų, užmirštame išsekimą ir jaučiamės lyg atjaunėję. Gilėja miegas ir gerėja bendra gyvenimo kokybė.

Į 3 dienų programą įeina:
– Nemokama paskaita apie Džong Juan čigongą (gali ateiti ir tie, kurie dar neapsisprendę dalyvauti seminare)
– Energijos kaupimo ir kūno valymo energetiniu rutuliu praktika.
– 4 paruošiamieji pratimai, skirti sąnarių, stuburo mankštinimui ir vidaus organų veiklos gerinimui.
– Pagrindinės praktikos:
– „Didysis medis“
– „Jang či“
– „Mažasis Kosminis ratas“
– Papildomos praktikos:
– Kvėpavimas per energetinius taškus.
– Čigongas vaikštant
ir kt. kiek suspėsime…

– Vaizdinių medicinos diagnostikos metodai ir gydymo pagrindai.

Seminarą veda Džong Juan čigongo mokyklos instruktoriai Erikas Irens ir Audra Maksvytienė.

Seminaro kaina – 108 Eur, kartojantiems – 54 Eur

DOVANA MOTERIMS: praėjusios Moters dienos proga – moteris, atsivedusi draugę arba vyras atsivedęs moterį gauna 30% nuolaidą 🙂

Registracija būtina,
http://sakubona.lt/RENGINIAI-348-DZONG_JUAN_CIGONGO_BAZINE_PAKOPA_ATSIPALAIDAVIMAS

Informacija

Pradžia:
2019-03-15 | 18:30
Pabaiga:
2019-03-17 | 18:30
Kaina:
€108
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
Kviečiame į vienos iš seniausių sveikatinimo, emocijų balansavimo ir dvasinio vystymosi sistemų – Džong Juan čigongo – Pirmosios pakopos seminarą. Kovo 15d, penktadienį - 18.30 - 20.30 Kovo 16-17 d. - 10.00 - 17.00 PIRMI PENKI DALYVIAI, UŽSIREGISTRAVĘ PER SAKUBONA.LT SUSITEMĄ DOVANŲ GAUS KNYGĄ "DŽONG JUAN ČIGONGAS. I PAKOPA." Džong Juan čigongas – raktas, atrakinantis žmogaus potencialą. Tai - senovinė kinų sveikatinimo sistema, mokanti kaupti ir tikslingai panaudoti gyvybinę energiją (či) mūsų gyvenimo kokybės pagerinimui – kurią kiekvienas supranta savaip. Vieniems tai – fizinės sveikatos sugrąžinimas ir gera savijauta. Kitiems – emocinis gerbūvis, prasmingi ir pozityvūs santykiai su aplinkiniais. Treti siekia praplėsti savo galimybes, įgyti naujų talentų ir sugebėjimų. Ir, be abejo, visų mūsų tikslas - pažinti save ir pasaulį bei mėgautis visomis gyvenimo spalvomis. Sistema sąlyginai suskirstyta į keturias pakopas. Nuo fizinio kūno sveikatos ir geros savijautos palaipsniui praktikuojantieji pereina prie emocijų balansavimo ir įsisenėjusių problemų sprendimo, įgauna išminties ir atranda ryšį su Žeme ir Dangumi bei vis naujus suvokimus apie tai, kas esame mes, kas yra šis pasaulis ir kokia yra kiekvieno iš mūsų vieta jame. Bazinėje, Pirmojoje Džong Juan čigongo pakopoje susitelkiame į fizinę sveikatą ir ilgaamžiškumą. Šio etapo tikslas – bendro energijos lygio atstatymas ir didinimas, cirkuliacijos gerinimas, vidaus organų sveikata ir darna, gilus atsipalaidavimas ir disciplinos ugdymas. Mokomės ir praktikuojame eilę dinaminių ir statinių pratimų, pajungdami sąmonę, vizualizaciją ir dėmesingumą. Šie pratimai skirti Či (Qi) energijos cirkuliacijai kūne išlaisvinti ir kelti jos kokybei. Ugdome jautrumą energijai. Praktikuojant nuosekliai, gana greit išsisprendžia dauguma smulkių sveikatos problemų, užmirštame išsekimą ir jaučiamės lyg atjaunėję. Gilėja miegas ir gerėja bendra gyvenimo kokybė. Į 3 dienų programą įeina: - Nemokama paskaita apie Džong Juan čigongą (gali ateiti ir tie, kurie dar neapsisprendę dalyvauti seminare) - Energijos kaupimo ir kūno valymo energetiniu rutuliu praktika. - 4 paruošiamieji pratimai, skirti sąnarių, stuburo mankštinimui ir vidaus organų veiklos gerinimui. - Pagrindinės praktikos: - „Didysis medis“ - „Jang či“ - „Mažasis Kosminis ratas“ - Papildomos praktikos: - Kvėpavimas per energetinius taškus. - Čigongas vaikštant ir kt. kiek suspėsime... - - Vaizdinių medicinos diagnostikos metodai ir gydymo pagrindai. Seminarą veda Džong Juan čigongo mokyklos instruktoriai Erikas Irens ir Audra Maksvytienė. Seminaro kaina – 108 Eur, kartojantiems – 54 Eur DOVANA MOTERIMS: praėjusios Moters dienos proga - moteris, atsivedusi draugę arba vyras atsivedęs moterį gauna 30% nuolaidą :) Registracija būtina, http://sakubona.lt/RENGINIAI-348-DZONG_JUAN_CIGONGO_BAZINE_PAKOPA_ATSIPALAIDAVIMAS

Organizatorius

Erikas Irens ir Audra Maksvytienė
Phone
869941640
El.paštas
zyq.audra@gmail.com

Vieta

Vilnius
Vilnius, Lietuva + Google žemėlapis

« Visi Renginiai